GARANTİ VE İADE KOŞULLARI

Garanti Koşulları:

Tüm ürünler, üretici firmaların garantisi altında olup, aksi belirtilmedikçe geçerlidir. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için ürünü teslim alırken kargo teslimatını mutlaka kontrol etmeniz gerekmektedir. Herhangi bir hasar durumunda, tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Garanti kapsamı dışında, ürün üzerinde yapılan değişiklikler, deformasyon veya orijinal tasarımın bozulması durumları bulunmaktadır.

Ürün İade Koşulları:

Mesafeli satış sözleşmesi ve ön bilgilendirme formu kapsamında, satın aldığınız ürünün iadesini talep etmek için teslimat tarihinden itibaren en geç 14 (on dört) gün içinde online destek bölümümüzden veya belirtilen iletişim bilgilerinden (telefon, WhatsApp, e-posta) bize ulaşmanız ve iade işlemi için iade takip numarası almanız gerekmektedir. İade veya iptal etmek istediğiniz ürünü, size gönderilen şekliyle birlikte fatura, irsaliye ve ürün kutusu (varsa hediyesi) ile birlikte eksiksiz olarak anlaşmalı kargo firmasıyla belirtilen adrese göndermeniz gerekmektedir. Bu işlemleri takiben, uzmanlarımız tarafından ürün incelenerek iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği kontrol edilir. İadeniz onaylandığında, ödeme kredi kartıyla yapıldıysa kredi kartınıza, havale veya EFT ile yapıldıysa banka hesabınıza iade edilir. Ürün iadesi için 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun uygulanmaktadır.

Ürün Değişim Koşulları:

Mesafeli satış sözleşmesi ve ön bilgilendirme formu kapsamında, satın aldığınız ürünü değiştirmek istemeniz durumunda, teslimat tarihinden itibaren en geç 30 (otuz) gün içinde online destek bölümümüzden veya belirtilen iletişim bilgilerinden (telefon, WhatsApp, e-posta) bize ulaşmanız ve değişim işlemi için iade takip numarası almanız gerekmektedir. Değiştirmek istediğiniz ürünü, size gönderilen şekliyle birlikte fatura, irsaliye ve ürün kutusu (varsa hediyesi) ile birlikte eksiksiz olarak anlaşmalı kargo firmasıyla belirtilen adrese göndermeniz gerekmektedir. Bu işlemleri takiben, uzmanlarımız tarafından ürün incelenerek değişim şartlarının yerine getirilip getirilmediği kontrol edilir. Müşteri kullanımından kaynaklanan hatalı ürünler veya 30 (otuz) günlük süre içinde kullanılan ürünler iade veya değişime tabi tutulmaz. Özel tadilat görmüş ürünler, özel müşteri siparişleri ve kullanılmış ürünler iade veya değişime tabi tutulamaz. Faturasız, fişsiz veya sertifikası olmayan ürünler değiştirilemez. Ürün değişimi için 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun uygulanmaktadır.

×