TESLİMAT KOŞULLARI

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 (üç) iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Kargo şirketi, teslimat adresinin uzaklığına bağlı olarak 1-3 (bir-üç) gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat süresine göre değişiklik göstermektedir. Bu ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmektedir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik durumunda, üyelik kaydınız esnasında girmiş olduğunuz iletişim bilgileriniz üzerinden tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Bu nedenle üyelik bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Almış olduğunuz ürünler, anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri vasıtası ile Altınöz Kuyumculuk A.Ş. garantisiyle size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler hakkında bir teyit e-postası / SMS alacaksınız. Eğer seçtiğiniz ürünlerden biri stoklarda mevcut değilse, size ilgili konuda bir e-posta / SMS gönderilerek ürünün stoklara gireceği tarih bildirilecektir.

www.altinozonline.com.tr , çevrimiçi alışveriş sitesidir ve aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı sunmaktadır. Nadiren de olsa, tüketiciler aynı ürünü satın alabilir ve ürün stoklarında tükenebilir. Bu durumda; internet üzerinden ödemesini yaptığınız bir ürün stoklarımızda bulunmuyorsa, en az 4 (dört) en fazla 30 (otuz) gün beklemeniz gerekmektedir. Eğer ürün bu tarihler arasında size teslim edilemezse, yaptığınız ödeme size iade edilecektir.

 

×