Bizi Yakından Tanıyın

Altınöz Kuyumculuk A.Ş. olarak isteklerinizi dinleyip doğru ürün gruplarından seçim yapabilmeniz için tüm satış danışmanı takım arkadaşlarımız gerekli olan bilgi ve tecrübelere sahiptirler.

Altınöz Kuyumculuk A.Ş. ticari faaliyetlerinde 30 yılı aşkın tecrübeye sahip olan ve ana hedefine ticarette karşılıklı olarak güven unsurunu benimsemiş bir aile şirketidir. Ticari faaliyetlerinde her zaman tüketici isteklerini önemsemiştir.

Ürünlerini güncel ve her zaman seçenek noktasında fazla alternatifler sunarak müşterinin güncel modeller arasından kendi istekleri doğrultusunda doğru bir tercih yapmasını sağlamıştır. Kuyumculuk sektöründe yedi şube ile yıllarca Ankara’da müşterilerine hizmet veren şirketimiz, bilgi ve birikimi ile artık tüm Türkiye’ye hizmet vermeye başlamıştır.

Müşteri odaklı, güven esasına dayalı ilişkilerimizle artık her zaman yanınızdayız. www.altinozonline.com.tr adresimizden ya da Trendyol Altınöz Kuyumculuk sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Sosyal platformlarımızda yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere istediğinizde ulaşabilir, ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ürünlerimizin nihai olarak sizlere özenle hazırlanıp ulaşması için Altınöz Kuyumculuk A.Ş. ailesi olarak buradayız. Satış sonrası destek için belirtilen numaralardan bizimle her daim iletişime geçebilirsiniz.

“Güzel bir iş ortaya koymak için verilen emek ve çabaların, müşterilerimiz tarafından beğenilmesi ile yüzümüzde oluşan tebessüm ticaretteki en büyük başarımız olmuştur.”

İletişim

Aklınıza takılan tüm konularla ilgili bizimle iletişime geçiniz

Destek Merkezi

Sipariş sorunlarınız için destek talebinde bulunun

Bizi Arayın

Danışma Hattı: 0850 555 86 92 WhatsApp: 0549 514 10 03

×